این دوره برای کسانی است که قصد تغییر و تحول چشمگیر در عزت نفس، روابط و در کل زندگیشان را دارند!

مدرس دوره : نازنین زحمتکش

 

سوالی که خیلی ها از من می پرسند این است که خانوم زحمتکش آیا شما کلاس حضوری، پکیج، دوره و هر چیزی که شامل آموزش صفر تا صد عزت نفس و اعتماد به نفس باشد دارید؟

در جواب باید بگویم تنها منبع آموزشی کامل من که با تمام وجود برایش انرژی صرف کردم همین   دوره ی رشد انفجاری عزت نفس است که می توانم به جرات بگویم بعد از دیدن  جلسات و انجام تمرینات دوره، در قاطع صحبت کردن و ابراز وجود کردن، ارتباط جراتمندانه، موفقیت درکسب و کار و روابط با افزایش اعتماد به نفس، و رسیدن به آرامش و انگیزه برای رسیدن به هدف رشد بسیار چشمگیری خواهید داشت!

لطفا قبل از هر چیزی، ویدیوی زیر را با دقت ببینید  زیرا تمام سوالاتتان در آن پاسخ داده شده است:

ویژگی های این دوره

ساده وکاربردی بودن دوره

مهم ترین ویژگی یک دوره ی نتیجه بخش ازنظرمن این است که مطالب خیلی ساده بیان شود به طوری که هرشخصی به راحتی بتواند باآن ارتباط برقرار کند و درعین حال تمرینات کاربردی و نتیجه بخش داشته باشد.که دوره رشدانفجاری عزت نفس(ویرایش جدید) هردوی این مزایا را دارد.

صرفه جویی درزمان وانرژی

حجم آموزشهای دوره به گونه ای است که درعین کامل بودن ،ازگفتن هرگونه هجویات خودداری شده ودرتمامی جلسات سعی شده است که مطالب ،باساده ترین بیان ممکن وپربازده ترین حالت آموزش داده شوند تا درزمان وانرژی خود صرفه جویی کنید!

¤اگرترس وخجالتت مانع از رشدت درکسب وکار و روابط وزندگی ات شده

¤اگرنمی توانی درجمع با اعتمادبه نفس صحبت کنی وارتباط برقرارکنی

¤اگر درروابطت وابسته ای و بی محلی می بینی

¤اگر زود ناامید میشوی و احساس پوچی می کنی

¤و در یک کلام اگراعتماد به نفس وعزت نفست آسیب دیده این دوره دقیقا مناسب توست.

نتایج دانشجویان دوره

سایر نظرات دانشجویان

توجه بسیارمهم:

مشاهده ی ویدیویی که در ابتدای صفحه قرار گرفته برای ادامه دادن الزامی است. لطفا تنها در صورتی روی دکمه زیر کلیک کنید که ویدیوی بالای صفحه را تا انتها دیده باشید!

جهت اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام دوره، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید